Історія творення

Задум написати рок-оперу «Тарас Бульба» з’явився ще в 2009 році.

Тоді, по завершені чергового легендарного українського рок-фестивалю «Тарас Бульба», його організатор Микола Арсенюк озвучив таку думку серед колег і серед де-яких музикантів. Але рок-опера – це доволі амбітний проект з чималими фінансовими інвестиціями і людським ресурсом. І найголовніше і, напевне, найважче було знайти авторів, які готові були за це взятися. Тим паче, відразу було вирішено, що це має бути абсолютно новий музичний твір, а не рокова обробка уже написаної Миколою Лисенком класичної опери «Тарас Бульба».

Сергій Радзецький, композитор:
“Коли у нас на репетиціях при створенні рок-опери звучить проста мелодія – насправді у мене в голові уже є усвідомлення де звучить струнна група, де духова секція…”

Дмитро Радзецький, композитор:
«Вже з перших днів написання музики до нашоії опери стало зрозуміло, що її музика стане до душі усім поціновувачам прогресивного року, наспівних мелодій та важких гітарних рифів»

Дмитро Терновий, автор лібрето:
“Одним з найцікавіших моментів під час роботи над текстом стала стилізація окремих співів під українські народні пісні. В деяких місцях це і було заплановано, але деякі епізоди достатньо несподівано ніби самі “напросилися” у цю стилістику. Довелося перечитати та переслухати багато першоджерел, щоб перейнятися цим духом”

творці рок-опери

Микола Арсенюк

Автор ідеї

Дмитро Радзецький

Композитор Рок -Опери

Сергій Радзецький

Композитор Рок -Опери

Дмитро Терновий

Автор лібрето

Фотогалерея